2024. május 21, kedd - Konstantin

2011. Január 19. 13:08, szerda | Helyi

Sportos nap következik

Nehéz lenne ma estére programot választani azoknak a dunaújvárosi sportbarátoknak, aki szereti a jégkorongot, a kézilabdát és a röplabdát, hiszen városunk csapatai szinte egy időben jégre illetve parkettre lépnek.

Kezdjük talán a legrangosabbal, ma 18 órai kezdettel a Dab.Docler jégkorongozói a Csíkszereda ellen lépnek jégre a Dunaújvárosi Jégcsarnokban a MOL Liga döntőjének harmadik mérkőzésén. A párharc állása 1-1, így jó esélye van az Acélbikáknak arra, hogy átvegyék a vezetést a bajnoki címért folyó küzdelemben.

Szintén hazai pályán lép parkettre a Dunaferr SE férfi röplabda gárdája, akik az Extraligában a Kaposvár ellen elszenvedett vereség után javíthatnak. A ma 17 óra 30 perckor kezdődő Magyar Kupa mérkőzésen helyszíne a Dunaújvárosi Sportcsarnok, ellenfél pedig a Kazincbarcika lesz.

Ma este 18 órakor a Dunaújvárosi REK női kézilabdacsapata az újonc Szekszárdhoz látogat. A cél egyértelműen csak a győzelem megszerzése lehet, de vigyázni kell a haza gárdával, mert egyre jobban megszokták a szekszárdiak az első osztály légkörét, és nemrég az Újbuda gárdáját is legyőzték.