2020. október 25, vasárnap - Bianka

2011. Szeptember 13. 07:45, kedd | Sport
Forrás: HírTV

Stosur legyőzte Serenát

73 perc alatt, sima két szettben győzte le az amerikai nyílt teniszbajnokság női döntőjében Samantha Stosur a hosszú kihagyás után visszatérő Serena Williamst.

Az első játszmában az ausztrál teniszező 5:2-re vezetett, és magabiztosan nyert 6:2-re. A folytatást meghatározta a görög bíró Williamst sújtó döntése. A második szettben 3:3 után húzott el Stosur, amerikai ellenfele több pontot már nem is tudott szerezni. Stosurnak ez volt az első egyéni Grand Slam győzelme. (rá)

hírTV

2020. Október 25. 17:57, vasárnap | Sport

Boldogan a célban!

Beszélgetés Kronome Ákos raliversenyzővel, a viszontagságoktól sem mentes Vértes rali után.

2020. Október 25. 10:00, vasárnap | Sport

Várhatóan jövőre is augusztus elején lesz a Forma-1-es Magyar Nagydíj

Várhatóan jövőre is augusztus első hétvégéjén rendezik meg a Forma-1-es Magyar Nagydíjat.

2020. Október 22. 10:51, csütörtök | Sport

Jöttünk, láttunk, győztünk!

Kategóriagyőzelmet szerzett Nagy Benjámin az Euroaszfalt Országos Rallybajnokság ötödik futamán a Rabócsi Ringen.

2020. Október 21. 14:07, szerda | Sport

Bajnoki címek küszöbén

A hétvégén a Hungaroringen rendezik az FIA Central Zone Trophy és az MNASZ Autós Gyorsasági OB utolsó bajnoki fordulóját.