Városlista
2026. június 9, kedd - Félix

Hírek

2019. Október 04. 06:56, péntek | Belföld
Forrás: mti

Szakmai gyakorlat közben meghalt egy 16 éves diák Nagykátán

Szakmai gyakorlat közben meghalt egy 16 éves diák Nagykátán

Szakmai gyakorlat közben meghalt egy 16 éves diák a Pest megyei Nagykátán - számolt be több hírportál csütörtökön az előző nap történt balesetről.

A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság az MTI megkeresésére megerősítette a baleset hírét, és annyit közölt: a Nagykátai Rendőrkapitányság közigazgatási hatósági eljárás keretében vizsgálja a történteket.

A baleset a régi telefongyár területén, az egyik hátsó épületben történt. A fiú - a Ceglédi Szakképzési Központ diákja - egy CNC gépen (komputer által vezérelt szerszámgépen) dolgozott, amikor megsérült.

Az atv.hu azt írta: a baleset körülményeiről senki sem akart beszélni, de úgy tudják, egy hatalmas ütés érte a fiú testét. Valami kirepülhetett a gépből. Rohamkocsi és helikopter is érkezett az üzemhez, a mentősök hosszan küzdöttek a fiú életéért, de nem tudták újraéleszteni.

A kereskedelmi csatorna híradója kereste az érintett külső képzőhelyet, hogy megtudják pontosan mi történt, de megkeresésükre nem reagáltak.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 09. 11:00, kedd | Belföld

OGY - Vagyonnyilatkozatok - A kormánytagok közül Kapitány Istvánnak van a legnagyobb megtakarítása

A kormánytagok közül Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter rendelkezik a legnagyobb megtakarítással, értékpapírban és részvényekben.

2026. Június 09. 10:00, kedd | Belföld

Székesfehérvári kollégium - Megkezdődött a vizsgálat a kollégiumból kizuhant fiú ügyében

Megkezdődött a vizsgálat a székesfehérvári kollégiumból kizuhant középiskolás fiú ügyében - közölte a Székesfehérvári Tankerületi Központ igazgatója az MTI-vel hétfőn.

2026. Június 09. 07:11, kedd | Belföld

OGY - A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről tárgyal a parlament

A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről és a gyűlöletkeltésre alkalmas politikai reklámok visszaszorításáról tárgyal az Országgyűlés kedden, e heti kétnapos ülésének második napján.

2026. Június 08. 14:00, hétfő | Belföld

Magyar Péter: a Tisza-kormány alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon

A Tisza Párt kormánya alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon és \"aki mást állít, az hazudik és becsapja a saját szavazóit is\" - közölte Magyar Péter miniszterelnök vasárnap a Facebook-oldalán.