Hírek
2016. Augusztus 30. 13:45, kedd |
Helyi
Forrás: police.hu
Szemtanúkat keresnek!
A dunaújvárosi rendőrök az állampolgárok segítségét kérik.
A Dunaújvárosi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya 07030/1445/2016. bűnügyi számon eljárást folytat közúti baleset gondatlan okozása vétség miatt.
A jelenlegi adatok szerint egy ismeretlen személy 2016. augusztus 28-án 9 óra 10 perc körüli időben, Dunaújvárosban a Bocskai út irányából a Szórád Márton út irányába közlekedett ismeretlen rendszámú, fehér színű gépjárművével, majd a Dózsa György út és az Aranyvölgyi út kereszteződéséhez érve, vészfékezésére kényszerített egy menetrend szerint közlekedő Ikarus típusú autóbuszt. A hirtelen fékezés következtében a busz utasai közül többen elestek és súlyos sérüléseket szenvedtek. Az ismeretlen forgalmi rendszámú gépjármű vezetője megállás nélkül elhajtott a helyszínről.
A Dunaújvárosi Rendőrkapitányság a baleset körülményeinek tisztázása érdekében várja mindazok jelentkezését, akik látták a balesetet, vagy annak körülményeivel kapcsolatban érdemleges információval rendelkeznek, hívják a 06/25/510-510-es telefonszámot, vagy névtelenségük megőrzése mellett tegyenek bejelentést a „Telefontanú” ingyenesen hívható, 06/80/555-111-es zöld számán, vagy a 107-es, illetve a 112-es központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 15. 13:49, szerda | Helyi
INGATLANCSALÓ BŰNSZÖVETSÉG FELSZÁMOLVA
A Fejér vármegyei Rendőr-főkapitányság nyomozói négy férfit őrizetbe vettek, ötödik társukat még keresik. A gyanúsítottak több mint 90 millió forint kárt okoztak csalássorozatukkal.
2025. Szeptember 17. 12:50, szerda | Helyi
ELFOGTÁK A KISKORÚ SÉRELMÉRE ELKÖVETETT BŰNCSELEKMÉNY GYANÚSÍTOTTJÁT DUNAÚJVÁROSBAN
A Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság munkatársai szexuális erőszak bűntette miatt őrizetbe vettek egy 41 éves férfit.
2025. December 05. 07:38, péntek | Bulvár
37 milliárdos faluépítésbe kezd a magyar kormány Azerbajdzsánban
2025. December 05. 07:37, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt
A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.
