2024. május 16, csütörtök - Botond, Mózes

2016. Február 16. 23:58, kedd | Helyi sport
Forrás: Mátyás Gábor, Dunaferr SE ügyvezető elnök

Szépen szerepeltek Dunaferr SE birkózói

2016. február 14-én a Ceglédi VSE Nyársapáton rendezte meg az Egyéni Területi Bajnokságot, valamint a Területi Csapatbajnokságot diák és serdülő korosztályokban.

A csapatbajnokság célja a bejutás volt az Országos Csapatbajnoki Döntőbe. Az egyéni megmérettetésekben nagyon szépen szerepeltek tanítványaink. A 3 korosztály összesített eredményei alapján az egyesületi versenyben a házigazda Cegléd mögött a 2. helyen végeztünk megelőzve az Érdi Spartacust. A csapatbajnokságokban a serdülő korosztályban sikerült kivívni az országos döntőbe jutást, hiszen 2. helyen zártunk a Cegléd mögött. A diák csapatunknak ez a bravúr nem sikerült, mivel a sok beteg miatt több súlycsoportban nem volt versenyzőnk, de így is tisztességesen helytállva nagy küzdelemben szorultunk le a dobogóról, 4. helyen zártunk. Az egyéni versenyben kiemelném Sallai Sándort, Mezei Kristófot, illetve a serdülő korosztályúak mindegyikét. A nagyon erős mezőnyben (168 fő, 16 egyesület) kiélezett küzdelmeket vívtak, így még ha nem is a mi versenyzők kezét emelték a magasba, akkor is látványosan, taktikusan birkóztak.

Ön tudja, mi rejtőzik a kép 1%-án?

A Kuckó Önkéntes Program különleges kezdeményezéssel hívja fel a figyelmet az 1%-os rendelkezés fontosságára

2024. Május 16. 07:59, csütörtök | Külföld

Megműtötték a szlovák miniszterelnököt, túl van az életveszélyen

A szlovák miniszterelnök már túl van az életmentő műtéten, jelenleg stabil állapotban van.

2024. Május 16. 07:55, csütörtök | Sport

MOL Magyar Kupa - A Paks történelmi diadala

A Paks hosszabbításban 2-0-ra legyőzte a bajnok Ferencvárost a labdarúgó MOL Magyar Kupa Puskás Arénában rendezett szerdai döntőjében.

2024. Május 16. 07:54, csütörtök | Külföld

Már június végén megtartják az első nyilvános vitát Donald Trump és Joe Biden között

Már június végén megtartják az amerikai elnökjelöltek első nyilvános televíziós vitáját Joe Biden és Donald Trump között, majd szeptember elején második alkalommal is szembenézhet egymással a demokrata és a republikánus jelölt.