2024. május 11, szombat - Ferenc

2014. November 17. 22:15, hétfő | Helyi sport

Szurkolók is kerestetnek!

Szurkolóik segítségét kéri a röplabda-csapatunk tét-mérkőzése előtt.

November 20-án csütörtökön 19:00 órai kezdettel Magyar Kupa visszavágót játszik a Dunaferr SE Röplabda csapata.

Pénzügyőr lesz az ellenfél akiktől az első mérkőzésen Budapesten nagyon szoros csatában 3:0 arányban kapott ki a fiatal gárda.

3:0 vagy 3:1 Dunaferr győzelem esetén a versenykiírás szerint 3 pontot szereznénk. Így 3-3 pontja lenne a két csapatnak ezáltal egy arany szettben dőlne el a 8 közé jutás sorsa. Az arany szett 15 pontig tart, vagy két pont különbség az egyik fél részére.

Nagyon nagy siker lenne ennek a fiatal társaságnak ha arany szettre tudná kényszeríteni az Pénzügyőr gárdáját.

Mindent meg fog tenni a csapat azért hogy győzelemmel fejezze be a mérkőzést.

Nagyon fontos lenne a szurkolók biztatása, támogatása a csütörtök este folyamán Legyenek ŐK a hetedik játékosok a pályán. Biztassák űzzék hajtsák a fiúkat hogy jussanak tovább a legjobb nyolc közé a Magyar Kupában.

A győzelem óriási erőt adhatna a fiúknak a további kemény munkához és a vasárnap 17:00 órakor kezdődő Szolnok elleni hazai mérkőzéshez.

2024. Május 10. 15:25, péntek | Bulvár

Június 1-jén lesz a békemenet

Magyarország maradjon a béke szigete! mottóval Békemenetet szervez június 1-jén a Margitszigeti Nagyrétre a Civil Összefogás Fórum - Civil Összefogás Közhasznú Alapítvány (CÖF-CÖKA).

2024. Május 10. 15:24, péntek | Életmód

Átadták a megújult KRESZ-parkot a Városligetben

A Liget Budapest Projekt részeként megújult a KRESZ-park és környezete a Városligetben. A közlekedési helyzeteket játékosan bemutató parkot Lázár János építési és közlekedési miniszter adta át pénteken.

2024. Május 10. 12:09, péntek | Belföld

KSH: 3,7 százalékkal nőttek átlagosan a fogyasztói árak áprilisban, az egy évvel korábbi adatokhoz képest

Idén áprilisban a fogyasztói árak átlagosan 3,7 százalékkal haladták meg az egy évvel korábbiakat - jelentette pénteken a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).

2024. Május 10. 12:06, péntek | Belföld

A KSH szerint olcsóbbak lettek az üzemanyagok itthon, a szomszédos országok áranál

Az EU Weekly Oil Bulletin legfrissebb adatai alapján Magyarországon a 95-ös oktánszámú motorbenzin átlagára 626, míg a régiós országokban 616 forint volt.