Városlista
2026. július 25, szombat - Kristóf, Jakab

Hírek

2013. December 12. 10:07, csütörtök | Belföld
Forrás: FM RFK Kommunikációs Szolgálat

Tegnap elfogták, holnap bíróság elé áll a betörő

Tegnap elfogták, holnap bíróság elé áll a betörő

Nikon a nyomkövető kutya mintegy 3 kilométeren keresztül követte a nyomokat. A rendőrök elfogták és őrizetbe vették a betörőt.

A Székesfehérvári Rendőrkapitányságra 2013. december 10-én 20 óra előtt néhány perccel érkezett bejelentés, mely szerint Kőszárhegyen a Deák Ferenc utca egyik családi házában betörés történt.

Az azonnal a helyszínre érkező járőrök megállapították, hogy a ház melléképületének ajtaját ismeretlen személy kinyitotta és onnan fémtárgyakat pakolt ki az udvarra, valamint az udvarban álló, a ház tulajdonosa számára idegen személygépkocsiba.

A nyomkövető kutya a kocsi mellett talált nyomokon elindulva egy mintegy 3 kilométerre lévő házhoz vezette az egyenruhásokat. A házban a rendőrök elfogták és a Székesfehérvári Rendőrkapitányságra előállították B. Ádám 25 éves helyi lakost.

A fiatalember védekezésképpen elfogása előtt még bejelenést tett a Rendőrségen, hogy ellopták a gépkocsiját. Azonban amikor a nyomozók lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki, meggondolta magát, és őszinte beismerő vallomást tett. Kihallgatását követően a nyomozók őrizetbe vették. A Székesfehérvári Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya az ügyben bíróság elé állítást kezdeményezett, így akár már holnap jogerős ítélet születhet.

police.hu

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 24. 10:00, péntek | Belföld

Feljelentést tesz az Eximbank ügyletei miatt a gazdasági minisztérium

Az Eximbank tevékenységét érintő négy ügyben tesz feljelentést ismeretlen tettes ellen a Gazdasági és Energetikai Minisztérium, az ügyletek értéke összesen meghaladja 1000 milliárd forintot

2026. Július 24. 07:13, péntek | Belföld

Forsthoffer Ágnes az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes megbeszélést Sulyok Tamással

Az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes találkozót Sulyok Tamás volt köztársasági elnökkel a Sándor-palotában Forsthoffer Ágnes - közölte az ideiglenes államfő a Facebook-oldalán csütörtök este.

2026. Július 23. 13:00, csütörtök | Belföld

NKA-ügy - Tarr Zoltán: tovább fokozódik a botrány

Tovább fokozódik a \"Hankó-botrány\", az ügyészség nyomozói kedden lefoglalták a Fidesz szervereit, szerdán pedig egy újabb embert vettek őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) támogatásai miatt folyó nyomozás ügyében