Hírek
2014. Február 10. 08:42, hétfő |
Helyi
Forrás: FM RFK Kommunikációs Szolgálat
Teljes útlezárás az M6-os autópályán - Meindult a forgalom
Iváncsa magasságában történt a közlekedési baleset.
A baleseti helyszínelés félpályás útlezárás mellett folyik tovább. A forgalom a jobb pályán Pécs felé haladhat, jelentős torlódás nincs.
--
Két személygépkocsi ütközött össze 2014. február 10-én 7 óra után az M6-os autópálya jobb pályáján Iváncsánál (43+050 km).
A közúti közlekedési baleset következtében nem történt személyi sérülés, azonban az egyik jármű vezetőjét miután kiszállt autójából elütötték.
A helyszíni szemle idejére az érintett pályaszakaszt lezárták a rendőrök. Forgalomterelésre ez idáig nem volt szükség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 05. 10:27, csütörtök | Helyi
BEJELENTETT MUNKAHELY NÉLKÜL, CSALÁSOKBÓL TARTOTTA FENN MAGÁT
A Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatósága befejezte a vizsgálatot egy székesfehérvári nővel szemben, akit jelentős kárt okozó, üzletszerűen elkövetett csalás bűntettének megalapozott gyanúja terhel.
2026. Január 09. 09:39, péntek | Helyi
A MAGYAR AUTÓKLUB FEJÉR VÁRMEGYEI RENDŐRÖKET JUTALMAZOTT
Év végi köszönet a közös munkáért.
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.

