Hírek
2016. Július 05. 20:31, kedd |
Sport
Forrás: MTI
Tizenegy csapat indul a jégkorong MOL Ligában
A következő idényben tizenegy csapat indul a jégkorong MOL Ligában, miután a magyar szövetség (MJSZ) elnöksége támogatta a szerb Partizan Beograd és korábban a romániai Dunarea Galati felvételét.
Ez azt jelenti, hogy a 2008-ban létrehozott regionális bajnokságban rekordlétszámú mezőny szerepel. Magyarországról a DVTK Jegesmedvék, a MAC Budapest, a Fehérvár AV19, a Debrecen, az Újpest, a Ferencváros és a Dunaújvárosi Acélbikák, Romániából a Csíkszereda és a brassói Corona, valamint a Dunarea Galati, Szerbiából pedig a belgrádi Partizan indul.
Az MJSZ keddi közleményében jelezte, hogy a magyarországi csapatok esetleges utazási költségtérítéséről az elnökség a Liga pontos menetrendjének és költségvetésének áttekintése után fogja kialakítani az álláspontját.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 23. 06:52, csütörtök | Sport
MOL Magyar Kupa - Tizenegyesekkel a Ferencváros jutott a döntőbe
A Ferencváros hazai pályán 2-2-es döntetlen után tizenegyesekkel 3-2-re legyőzte a Győrt szerda este a labdarúgó MOL Magyar Kupa elődöntőjében.
2026. Április 20. 20:08, hétfő | Sport
Gokart - Nagy Ádám: Bronzérem a szezonnyitón
Egy harmadik hellyel kezdte Nagy Ádám a 2026-os gokartszezont.
2026. Április 20. 11:00, hétfő | Sport
Bundesliga - Harmincötödször bajnok a Bayern München
A címvédő Bayern München 4-2-re legyőzte hazai pályán a VfB Stuttgartot vasárnap délután a német labdarúgó Bundesliga 30. fordulójában, és ezzel megszerezte 35. bajnoki aranyérmét.
2026. Április 20. 09:36, hétfő | Sport
Horváth Andrea gokartversenyző, FIA Elnöki Éremben részesült.
A Nemzetközi Automobil Szövetség egyik legrangosabb nemzeti elismerésében, mint a 2025-ben legtöbb pontot gyűjtő magyar női autóversenyző Horváth Andrea, FIA Elnöki Éremben részesült.
