2024. május 14, kedd - Bonifác

2011. Március 18. 21:37, péntek | Helyi

Többet nem lehet hibázni

Az Ob I-es bajnokság elődöntőjének harmadik mérkőzésén ismét vereséget szenvedett a Dab.Docler jégkorong csapata a Vasas ellen. A párharc állása 2-1 a fővárosi gárda javára.

Továbbra sem tudnak győzni az Acélbikák Budapesten a Vasas ellen! A fővárosi piros-kék csapat hozta a ma esti, hazai mérkőzését, és már csak egy győzelemre van a döntőbe jutástól.

Nem jól indult a találkozó dunaújvárosi szempontból, hiszen a Vasas az 5. percben vezetést szerzett Pavlis góljával, majd nem sokkal később Fodor megduplázta a fővárosiak előnyét. A 13. percben ugyan Peterdi szépített, de így is a hazai gárda vonult előnnyel az első pihenőn. (2-1) A második harmad ismét a budapesti csapaté volt, Martz és Somogyi találata gyakorlatilag eldöntötte a mérkőzést. (4-1) Ugyan a befejező játékrész elején Magosi szépített, de tovább felzárkózni már nem tudtak az Acélbikák. Győzött a Vasas 4-2 arányban!

A három nyert összecsapásig tartó párharc további összecsapásain mindenképpen győznie kell a Dab-nak a döntőbe jutáshoz. Szombaton 18 órától lehet javítani!

Vasas- Dab.Docler 4-2 ( 2-1, 2-0, 0-1)

A másik ágon a Székesfehérvári Volán háromszor legyőzte a Miskolc gárdáját, így már döntős.