2024. május 4, szombat - Mónika

2010. Október 27. 13:16, szerda | Helyi

Tovább a kupában

Magabiztos győzelemmel jutott tovább a Marcali ellen Dunaújvárosi REK női kézilabda csapata a Magyar Kupában. A 44-25 arányú siker azt jelenti, hogy az újvárosi lányok várhatják a negyedik kör sorsolását.

A Magyar Kupában a Marcali vendégeként kellett kiharcolni a továbbjutást Radulovicséknak tegnap délután. Az NB I/B Nyugati csoportjában szerénykedő ellenfél ellen az első percektől nem volt kérdéses a továbbjutás, az első játékrész végére már tizenkét góllal vezettek a dunaújvárosilányok. A gólözön a második játékrészben folytatódott, és a végén negyvennégyszer rezdült meg a hazai gárda hálója.

Marcali VSZSE - Dunaújvárosi REK 25-44 (12-24)
Dunaújvárosi REK: Vig, Balogh 8, Radulovics 3, Gáspár 3, Takács D. 7, Ferling 6, Erdősi 7. Csere: Pisák, Győri (kapusok), Felső 1, Jókai, Gera, Sári 8, Velky 1. Vezetőedző: Kiss Szilárd.