Hírek
2016. Január 21. 10:25, csütörtök |
Helyi
Forrás: Sajtószolgálata Fejér MRFK
Új beállóst igazolt a DKKA
A DKKA-ban folytatja pályafutását Horváth Bernadett. A 25 éves beállós már hétvégén, a Debrecen elleni bajnokin bemutatkozhat a Kohászban.
Takács Bianka távozása után két beállója maradt a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia felnőtt együttesének, s ugyan Takács Dusmáta a közelmúlt mérkőzésein remekül megoldotta feladatát, a fiatal Gindeli Panna még nem tudta tehermentesíteni rutinos csapattársát. A DKKA vezetése ezért igyekezett megerősíteni a kritikus poszton az együttest.
-Szemenyei István ügyvezető elárulta, - végre megszületett az a megállapodás, melynek köszönhetően új játékossal erősödött együttesünk.
Az Akadémia és a Fehérvár KC vezetése megegyezett, így Horváth Bernadettet, a magyar válogatott kerettag beállósát átigazolták a DKKA csapatába. A 25 éves játékost benevezték az EHF Kupára, s hétvégén, a Debrecen elleni bajnokin már pályára is lép.
- Takács Bianka távozása után szükség volt a beállós poszt megerősítésére, ez most megtörtént, s reméljük, hogy Bernadett jó játékkal örvendezteti meg csapatunk szurkolóit a jövőben – fogalmazott a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia ügyvezetője. - Csapatunk új játékosa úgy érzi, hogy hamar befogadták társai, akik sok segítséget nyújtanak neki a beilleszkedéshez,
- Nagyon jók az első benyomásaim, nekem szimpatikus volt mindig a dunaújvárosi csapat, az itteni közösség, a játékfilozófia és még sorolhatnám hosszan a pozitívumokat. A lányok nagy szeretettel fogadtak, rendkívül segítőkészek voltak, szóval elégedett vagyok. Sokat várok magamtól, hiszen a közelmúltban nem nagyon játszottam támadásban, elsősorban a védekezés volt a feladatom, ezért saját magamnak, Zdravko Zovkonak és György Lászlónak is be kell bizonyítanom, hogy mind elől, mind hátul számíthatnak rám, mert úgy érzem, hogy több van bennem, s ezt ki szeretném hozni magamból - árulta el Horváth Bernadett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 05. 10:27, csütörtök | Helyi
BEJELENTETT MUNKAHELY NÉLKÜL, CSALÁSOKBÓL TARTOTTA FENN MAGÁT
A Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatósága befejezte a vizsgálatot egy székesfehérvári nővel szemben, akit jelentős kárt okozó, üzletszerűen elkövetett csalás bűntettének megalapozott gyanúja terhel.
