Hírek
2010. Október 12. 09:21, kedd |
Helyi
Forrás: Dunaferr SE
Újváros Kupa az öbölben
Rangos kajak-kenu versenyt rendeztek a hétvégén a dunaújvárosi kikötő öbölben. Az U23, Ifjúsági és Serdülő Keretfeltöltő, Dunai István Emlékversenyen népes mezőnyben szép hazai eredmények születtek.
A Dunaferr SE kajak-kenu szakosztálya 2010. október 9-én rendezte meg az Újváros Kupa kajak-kenu versenyt a dunaújvárosi kikötői öbölben. A versenyen népes mezőny, sok csapat (AVSE, Dunaferr SE, Multi SE, Dunafüred, Duna SZTK, Göd SE, Ráckeve, Atom SE, Tolnatext, BSE, VVSI, Szentendre, Démász Szeged, Szegedi Dózsa, Dunaföldvár, Kaposvár, Rácalmás, KDSE, UKSC.) vett részt, és ebben az erős mezőnyben is több újvárosi érem született.
A dunaújvárosi versenyzők eredményei:
MK-1. fiú I. évf. 2000m: 12. Ihász Bence
MC-1. fiú I-II. évf. 2000m: 2. Kollár Máté; 3. Goldschmidt Bence; 6. Békefi Ákos
MK-1. lány I. évf. 2000m: 3. Meizl Antónia; 7. Szundi Gabriella; 12. Makádi Nikolett
PC-2. fiú I-II. évf. 2000m: 5. Mészáros Krisztián - Mészáros Márk
MK-1. fiú szabadidős 2000m: 9. Kis Viktor; 23. Kiss Noé; 25. Kirilla Krisztián
MK-1. lány I. évf. szabadidős 2000m: 1. Kovács Gitta; 4. Bozai Maja; 6. Tompa Dominika; 9. Farkas Liliána; 10. Dömény Barbara; 12. Dömény Beatrix
PC-2. fiú I-II. évf. szabadidős 2000m: 3. Tamás Valter - Kollár Kristóf; 4. Kindl Marcell - Harmat Máté
MK-1. fiú II. évf. 2000m: 3. Varga Bence
MK-1. lány II. évf. 2000m: 5. Horváth Eszter; 7. Molnár Dorina; 9. Bankó Rebeka
TC-4. I-II. évf. 1000m: 7. Slihoczki Ádám-Kiss Alex-Pálosi Kristóf-Pető Ákos
MK-1. lány II. évf. szabadidős 2000m: 3. Héder Flóra
MK-1. lány III. évf. 2000m: 2. Góczán Nóra
C-1. fiú III. évf. 2000m: 3. Pintér Krisztián; 4. Kovács Máté; 8. Cseh Gergő
K-1. lány III. évf. 2000m: 1. Pető Réka Dominika; 9. Kiss Roberta; 10. Zámbó Nikoletta; 11. Teberi Renáta
K-1. fiú III. évf. 2000m: 11. Ruzsonyi Péter
K-1. lány IV. évf. 2000m: 9. Király Szimonetta; 10. Horváth Nóra
C-1. fiú IV. évf. 2000m: 2. Dohárszki Robin; 3. Szabó Olivér; 9. Bálint Balázs
K-1. serd. fiú 2000m: 19. Horváth Mátyás; 20. Vajda Dávid
C-1. serd. fiú 2000m: 1. Kiss Balázs; 2. Boldis Bence; 4. Józsa Norbert
MC-1 gyermek I-II. évf. 4×200m váltó: 1. Békefi Ákos- Goldschmidt Bence- Kollár Máté-Némedi Konrád
K-1. kölyök lány 4×200m váltó: 2. Horváth Nóra- Király Szimonetta- Pető Réka Dominika- Kiss Roberta
C-1. kölyök 4×200m váltó: 1. Hajdú Jonatán- Bálint Balázs- Dohárszki Robin- Kovács Máté
C-1. serd. Fiú 4×200m váltó: 2. Józsa Norbert- Szabó Olivér- Boldis Bence- Kiss Balázs
K-1. serd. Fiú 4×200m váltó: 3. Vajda Dávid- Varga Bence- Ruzsonyi Péter- Horváth Mátyás
K-1. masters 200m: 2. Józsa István
C-1. felnőtt 200m: 2. Vass András; 3. Takács Attila; 4. Hajdú Jonatán; 5. Boldis Bence; 6. Makádi Zoltán; 7. Kiss Balázs
C-1. ffi ifi 500m: 1. Takács Attila; 4. Makádi Zoltán
C-1. ffi felnőtt 500m: 1. Vass András; 2. Hajdú Gergő
C-1. serd. Fiú 500m: 4. Kiss Balázs; 8. Boldis Bence; 10. Józsa Norbert
C-1. kölyök 500m: 1. Hajdú Jonatán; 2. Dohárszki Robin; 3. Szabó Olivér; 4. Bálint Balázs; 5. Pintér Krisztián
K-1. kölyök lány 500m: 2. Pető Réka Dominika; 10. Kiss Roberta
Pontverseny eredménye:
ATOM SE 403 pont
Dunaferr SE 360 pont
Dunafüred 217 pont
U23, Ifjúsági és Serdülő Keretfeltöltő, Dunai István Emlékverseny
2010. október 2-3. Sukoró Eredmények:
C-1. ffi U23 200m: 2. Hajdú Gergő Károly; 6. Takács Attila
C-1. ffi serdülő V. 1000m: 3. Horváth Máté Sebestyén; 6. Kiss Balázs
C-1. ffi kölyök IV. 1000m: 1. Hajdú Jonatán Dániel; 2. Vereb Tamás; 4. Dohárszki Robin
C-1. ffi ifjúsági 2000m: 3. Takács Attila; 7. Makádi Zoltán
C-1. ffi serdülő V. 2000m: 5. Horváth Máté Sebestyén; 6. Kiss Balázs; 13. Boldis Bence György; 18. Józsa Norbert
C-1. ffi kölyök IV. 2000m: 1. Hajdú Jonatán Dániel; 10. Vereb Tamás; 12. Dohárszki Robin; 17. Bálint Balázs Dávid; 27. Szabó Olivér
K-1. női kölyök IV. 2000m: 26. Király Szimonetta; 30. Horváth Nóra
K-1. ffi kölyök III. 2000m: 26. Ruzsonyi Péter
C-1. ffi kölyök III. 2000m: 7. Kovács Máté András; 14. Szendi Márk; 18. Cseh Gergő
K-1. kölyök III. 2000m: 12. Pető Réka Dominika; 19. Kiss Roberta; 21. Zámbó Nikoletta
MK-1. ffi gyermek II. 2000m: 24. Varga Bence Bálint
MK-1. ffi gyermek I. 2000m: 29. Ihász Bence
PC-1. ffi gyermek I-II. 2000m: 5. Mészáros Krisztián - Mészáros Márk; 7. Krausz Attila-Harmath Máté; 8. Kindle Marcell-Kovács Levente
MK-1. női gyermek II. 2000m: 21. Horváth Eszter; 26. Molnár Dorina; 27. Bankó Rebeka Anna
MC-1. ffi gyermek I- II. 2000m: 12. Goldschmidt Bence; 18. Kollár Máté; 24. Békefi Ákos
MK-1. női gyermek I. 2000m: 19. Szundi Gabriella; 21. Makádi Nikolett;
Ezek érdekelhetnek még
2024. Március 22. 08:19, péntek | Helyi
AKCIÓ AZ ILLEGÁLIS HULLADÉKLERAKÁS FELSZÁMOLÁSÁRA
Környezetkárosítók ellen léptek fel a rendőrök és a társszervek képviselői.
2024. Március 17. 06:50, vasárnap | Helyi
A fejlesztés újabb állomása
Hamarosan a szülők is bejárhatják a görögkatolikus óvoda belső terét
2024. Március 09. 06:09, szombat | Helyi
Élsportolók jártak a Dózsa iskolában
Egy igazán különleges élményben volt részük a dunaújvárosi Dózsa György Általános Iskola diákjainak.
2024. Március 01. 17:27, péntek | Helyi
Vagyonőrt bántalmaztak – vádemelés a vége
Súlyos testi sértés bűntette és más bűncselekmény miatt emelt vádat a Dunaújvárosi Járási Ügyészség.