Hírek
2021. Január 23. 17:10, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Unokázós csalókat fogtak el Győrben

Elfogtak két embert pénteken a Győr-Moson-Sopron megyei rendőrök úgynevezett unokázós csalás miatt - közölte a rendőrség szombaton a honlapján.
A csaló páros csaknem kétmillió forint készpénzt vett át egy 72 éves férfitól, de a rendőrök a helyszínen elfogták őket, így a kicsalt összeg gyorsan visszakerülhetett jogos tulajdonosához. A sértettől lánya balesetére hivatkozva kérték el a pénzt - írták.
Az egy ideje már megfigyelt 28 éves L. Istvánt és bűntársát, a 41 éves A. Jutkát kihallgatták, a férfit a nyomozók még öt hasonló bűncselekmény elkövetésével gyanúsították meg - áll a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2021. Március 02. 18:13, kedd | Belföld
Kisfiúkat próbált szexre rávenni a gyerekekkel foglalkozó szervezet munkatársa
Az Érdi Járási Ügyészség szexuális kényszerítés bűntette és gyermekpornográfia bűntette miatt emelt vádat egy férfi ellen, aki kiskorú sértetteket próbált rávenni szexuális cselekményekre,
2021. Március 02. 15:08, kedd | Belföld
Tartós élelmiszert gyűjtenek vasárnaptól a katolikus templomokban
Tartós élelmiszert gyűjtenek vasárnaptól egy héten keresztül a katolikus templomokban; a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia (MKPK) erről szóló körlevelét vasárnap országszerte felolvassák a szentmiséken
2021. Március 02. 13:05, kedd | Belföld
Majdnem négyszer annyi a pozitív tesztek aránya a fővárosban, mint decemberben
A Fővárosi Önkormányzat kollégái és önkéntesei csaknem tízezer tesztet végeztek el, a pozitív tesztek aránya 2,53 százalék lett, ami majdnem négyszerese a decemberi szűréskor talált pozitív tesztek arányának
2021. Március 02. 11:03, kedd | Belföld
Néhány országból korlátozás nélkül be lehet lépni Magyarországra
Néhány országból korlátozás nélkül be lehet lépni Magyarországra - közölték hétfő este a kormány honlapján.