Hírek
2016. Szeptember 27. 19:06, kedd |
Kék hírek
Forrás: fejer.katasztrofavedelem.hu
Üres állattartó épület borult lángba Besnyőn
A tűzjelzés szeptember 26-án érkezett, amely szerint Besnyőn, egy üresen álló sertéstelepen ég egy épület teteje.
A Fejér megyei műveletirányítás a dunaújvárosi hivatásos tűzoltók három autója mellett a pusztaszabolcsi katasztrófavédelmi őrs gépjárművét riasztotta az esethez.
A felderítés során kiderült, hogy az ötven méter hosszú és hat méter széles épület tetőszerkezetének fele égett, az épületben nem tartózkodott senki és állatokat sem tartottak benne. A beavatkozás során összesen négy vízsugarat szereltek a tűzoltók, amelyekkel megakadályozták a tűz terjedését és elfojtották a lángokat. Személyi sérülés nem történt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 22. 07:36, csütörtök | Kék hírek
A Netflix nevében is próbálkoznak a csalók - Ne dőljön be!
Az elmúlt napokban több bejelentés is érkezett, mert a csalók egy népszerű televíziós szolgáltató nevében előfizetéseket kötöttek, felhasználva a sértettek nevét, bankkártyaadatait.
2026. Január 07. 07:52, szerda | Kék hírek
ORFK: a hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a balesetek száma
A hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a közúti közlekedési balesetek száma
2025. December 31. 07:33, szerda | Kék hírek
A NAV nevével visszaélve támadnak adathalász csalók
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) nevével visszaélve támadnak az adathalászatra specializálódott csalók, akik adó-visszatérítés lehetőségével kecsegtetik áldozataikat - közölte az adhatóság kedden az MTI-vel.
2025. December 21. 10:03, vasárnap | Kék hírek
Újabb gyanúsított a Szőlő utcai ügyben
Rendész bántalmazott a napokban egy fiatalkorú fogvatartottat a Budapesti Javítóintézetben, ezzel az úgynevezett Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma kilencre emelkedett a Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészségen
