Hírek
2012. Július 11. 00:48, szerda | Helyi
Vétlen lövés Enyingen
Az Enyingi Rendőrőrs járőrei hétfőn éjszaka Mátyásdombon egy helybéli férfivel szemben intézkedtek.
. Mivel az engedéllyel tartott vadászpuskája és lőszerei az általa használt gépkocsiban szabálytalanul voltak tárolva, ezért a rendőrök őt előállították az Enyingi Rendőrőrsre. Ott a lőfegyver tárazása közben vétlen lövés történt, melynek során az Enyingi Rendőrőrs egyik járőre nyolc napon túl gyógyuló lábsérülést szenvedett. A mentők őt Székesfehérvárra, a Fejér Megyei Szent György Kórházba szállították.
Az eset körülményeit a Székesfehérvári Rendőrkapitányság szakértő bevonásával vizsgálja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 05. 10:27, csütörtök | Helyi
BEJELENTETT MUNKAHELY NÉLKÜL, CSALÁSOKBÓL TARTOTTA FENN MAGÁT
A Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatósága befejezte a vizsgálatot egy székesfehérvári nővel szemben, akit jelentős kárt okozó, üzletszerűen elkövetett csalás bűntettének megalapozott gyanúja terhel.
