2024. április 16, kedd - Csongor

Tollas- hazai siker
2015. Szeptember 13. 23:05, vasárnap | Helyi sport

A hétvégén a Danubius KSE Tollaslabda szakosztálya évadnyitó országos ranglista versenyt rendezett U11 U15 U19 korosztályban versenyző igazolt sportolók részére a Dunaújváros Sportcsarnokban.

Péntek délután gála Ferling Dettiért
2015. Augusztus 28. 00:07, péntek | Helyi

Jelentősen átalakított kerettel vágott neki a felkészülési időszaknak felnőtt kézilabda csapatunk. Szerencsére eddig mindenki jól bírja a terhelést, és a hangulat is kitűnő.

Önvédelemből lőttek - DSTV videóval
2015. Július 19. 22:26, vasárnap | Helyi

Célra tarts. Először rendezték meg városunk lőterén az önvédelmi sportlövészet országos bajnokságát, az IDPA versenyt. A lövészeknek szigorú szabályok szerint, életszerű pályákon kellett tehetségüket bizonyítaniuk.

Pethő Réka már egy ezüstöt lapátolt össze
2015. Július 07. 01:51, kedd | Helyi sport

A Bohinjban rendezett Maraton Euró-bajnokságon Pető Réka Dominika ezüstérmes lett a női ifjúsági kajakosok kajak egyes versenyszámában.

Labdarúgó NB I - Öten nem kaptak licencet, 12 csapatos lesz a bajnokság
2015. Május 27. 07:20, szerda | Sport

A Győri ETO FC, a Kecskeméti TE, a Nyíregyháza Spartacus, a PMFC-Matias és az amúgy is kiesett Lombard Pápa Termál FC sem kapta meg az élvonalbeli induláshoz szükséges licencet…

Sikeres birkózó-palánták
2015. Május 22. 23:50, péntek | Helyi

Két első hellyel gazdagodva érkeztek haza a gyermek birkózó gáláról.

Tollas bravúrok
2015. Május 04. 22:06, hétfő | Helyi

Sportolóink, a dunaújvárosi tollaslabdások ezen a hétvégén Seregélyesen léptek pályára.

Inctercisa kupa immár 50. alkalommal
2015. Április 16. 12:56, csütörtök | Helyi

A Dunaferr Szakközép-és Szakiskola április 17-19 között 50. alkalommal rendezi meg a Intercisa Kézilabda Kupát. Helyszín a Dunaújvárosi Főiskola Sportcsarnoka.

Röplabda bajnokság városunkban
2015. Április 14. 01:19, kedd | Helyi

Utánpótlás röplabda-bajnokságot rendeztek városunkban. A korosztályos megmérettetésen az ország legjobb 15 csapatának, csaknem 110 versenyzője vett részt.

Hozták a kötelező gyözelmet
2015. Március 16. 06:17, hétfő | Helyi

A harmadik helyen végzett a bajnoki alapszakaszban csapatunk, mely kiütéses, 39-20-as győzelmet aratott a Szeged ellen ma este a sportcsarnokban.

Vereség, amely felért egy győzelemmel
2015. Február 22. 23:30, vasárnap | Helyi sport

28-22-re kikapott ugyan, de vastaps kísérte együttesünket a Győr elleni mérkőzés után. Bő háromnegyed óráig ikszre álltunk a címvédővel, nagyot küzdöttünk, de a hajrát a vendégek bírták jobban.

Győzelemmel ért véget a felkszülés
2015. Február 22. 23:26, vasárnap | Helyi sport

Befejeződött a felkészülési meccsek sorozata labdarúgóink számára, akik már a Ferencváros elleni derbire hangolnak.