2024. április 19, péntek - Emma

Diadal Ajkán! Elhoztuk a három pontot
2014. Május 18. 09:56, vasárnap | Helyi

Idegenben győzött a Dunaújváros, míg hazai pályán nyert Gyirmót, így továbbra is nyílt a küzdelem a dobogó második helyéért folytatódó párharcban.

Futsal: Gólzáporral fölényes győzelem
2014. Május 13. 21:00, kedd | Helyi

Békéscsabát fogadta hétfőn este a DF Green Pet az NB II-es Futsal bajnokság rájátszásában.

2014. Május 03. 20:49, szombat | Helyi

A sajtótájékoztató témája: a Kisvárda elleni mérkőzés értékelése, a következő, Szigetszentmiklós elleni találkozóra történő felkészülés.

Világsztár focistától tanulnak a hazai hírességek
2014. Április 24. 12:36, csütörtök | Bulvár

Különleges eseményen vehettek részt a hazai Média Válogatott tagjai, hiszen a napokban jelent meg a világhírű focista, Javier Zanetti: A Kapitány című könyv.

Döntetlen Siófokon
2014. Április 21. 20:55, hétfő | Helyi sport

A másodosztály hétvégi rangadóján a második Dunaújváros látogatott a harmadik Siófokhoz. A két csapat között a találkozó előtt négypontos különbség volt a DPASE javára.

Nem bírtunk Szolnokkal
2014. Április 12. 23:57, szombat | Helyi sport

Hazai pályán folytatta az NBII-es bajnoki küzdelmet a Dunaújváros PASE a Szolnoki MÁV FC Kft csapata ellen.

Gyirmót után, Szolnok előtt
2014. Április 09. 22:33, szerda | Helyi

A Dunaújváros PASE labdarúgó csapata sajtótájékoztatón értékelte a Gyirmót elleni vereséget, valamint a Szolnok elleni találkozóra való felkészülésről beszéltek.

Győzelem a rangadón
2014. Március 29. 19:47, szombat | Helyi sport

A második félidő első percében a Balmazújváros védelmi megingását kihasználta a Dunaújváros, Böőr Zoltán megszerezte a győzelmet jelentő gólt csapatunk számára. Dunaújváros PASE – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő: 1-0 (0-0)

Diákok ingyen mehetnek a foci meccsre
2014. Március 27. 09:33, csütörtök | Helyi

Ezentúl minden héten szerdán sajtótájékoztatót tart, a tájékoztató célja, hogy minél jobban betekintést nyerhessenek a városlakók a csapat minden napjaiból.

Egygólos hátrányból fordítottunk Sopronban!
2014. Március 23. 20:05, vasárnap | Helyi

Várható volt, hogy a Sopron megpróbál törleszteni az elmúlt években történtek miatt, hiszen a két csapat a legutóbbi öt mérkőzéséből hármat megnyertünk, míg kettőn döntetlen született.dpa