Belépőjegyek a Siófok-DKKA EHF kupa visszavágó mérkőzésre
2016. Január 13. 00:00, szerda | Helyi sport

2015. December 19. 03:00, szombat | Sport

Nem lesz ott a jövő évi riói olimpián a magyar női kézilabda-válogatott.

Sima győzelem, jó játékkal
2015. November 09. 01:01, hétfő | Helyi

A Békéscsaba elleni hazai találkozón igyekezett kijavítani elmúlt heti botlását együttesünk szombat este, ez nagyon sima, 37-22-es győzelemmel sikerült.

Az idő Mátéfi után...
2015. Október 08. 12:50, csütörtök | Helyi sport

Mátéfi Esztert leváltották a női kézilabda-csapat éléről, kaptuk a közleményt a DKKA-tól.

Egy nagyon-nagyon elégedett ember
2015. Augusztus 10. 07:23, hétfő | Helyi

20 éves aktív pályafutás után a szezon végén abbahagyja a kézilabdát Ferling Bernadett. A BL-győztes, többszörös Európa-bajnoki-, és vb-érmes játékos egész életében a dunaújvárosi csapatot szolgálta.

Vereség emelt fővel- DSTV videóval
2015. Április 01. 00:24, szerda | Helyi

28-22-re kikapott a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia együttese a Győr gárdájától, a női nb1 20. fordulójában. Mátéfi Eszter lányai a vereség ellenére a tabella 3. helyén állnak, erről számol be a DSTV.

Hozták a kötelező gyözelmet
2015. Március 16. 06:17, hétfő | Helyi

A harmadik helyen végzett a bajnoki alapszakaszban csapatunk, mely kiütéses, 39-20-as győzelmet aratott a Szeged ellen ma este a sportcsarnokban.

Győzelem az MTK-nál
2015. Március 08. 22:18, vasárnap | Helyi sport

Az első félidőben még akadozott a gépezet, de a második felvonásra összekapta magát, s végül 23-27 arányú győzelmet aratott az MTK otthonában a DKKA csapata.

Búcsú a kupától- képekkel
2015. Február 15. 07:15, vasárnap | Helyi

Kettős vereséggel búcsúzott az EHF Kupától csapatunk, mely hazai pályán sem tudta legyőzni a Rosztov Don gárdáját.

Győzelmes út a négy közé
2015. Február 04. 22:21, szerda | Helyi

Hatgólos hátrányból is felállt, s egy rendkívül küzdelmes mérkőzésen aratott 23-22-es győzelmet együttesünk az Érd elleni rangadón.

Nyolc gólos előny az EHF kupán
2014. November 16. 07:20, vasárnap | Helyi

Finoman szólva sem játszott legjobb formájában, de fontos győzelmet aratott a macedón Vardar elleni EHF-találkozón csapatunk.

A toronymagas favorit Győr ellen játszunk
2014. November 11. 21:10, kedd | Helyi

A sikeres békéscsabai kupameccs után ezúttal a bajnokságban lesz érdekelt együttesünk, mely szerdán este Győrben lép pályára.