2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Nagy Attila: Már nagyon rajtolnék
2020. Április 29. 05:00, szerda | Sport

Az East Motorsport sokszoros bajnok navigátora, Nagy Attila nem lazít a karantén idején. Nagy Attilával beszélgettünk.

Már non-stop a gázon állnék
2020. Április 20. 06:47, hétfő | Sport

Tavasz eleji interjú Gerevich Dominik autóversenyzővel. Dominikkal utoljára ez év elején beszélgettünk óriási tervei voltak.

Rally - Csomós Mixi: Türelmesen várunk és folyamatosan készülünk
2020. Március 26. 07:40, csütörtök | Sport

A rally bajnokságok rajtját egész Európában elnapolták, de az East Motorsport párosa, Csomós Mixi és Nagy Attila így is talál magának bőven elfoglaltságot

Rally: Abszolút és kategória győzelem, avagy a két tesó a dobogón
2020. Március 25. 07:15, szerda | Sport

Interjú Dián Máté és Dudás Gergő autóversenyzőkkel az FRT.HU Kupa márciusi fordulója után.

Rally: Sikeres tesztverseny a Hondával
2020. Március 24. 16:04, kedd | Sport

Az FRT.HU Kupán vett részt Gutai Marcell a csapatával a Juhász Racing-gel. Marcit kérdezem a verseny után.

Szabó Krisztián: Rengeteg a teendő, ami kifizetődni látszik
2020. Február 27. 07:29, csütörtök | Sport

Elkezdődött a kemény munka, érkeznek a jó hírek, alakul a háromszoros bajnok Csomós Miklós- Nagy Attila páros éve. Csapatvezetőjükkel, Szabó Krisztiánnal beszélgettünk.

Irány a Mitropa Rally kupa!
2020. Február 02. 05:00, vasárnap | Sport

2020-ban is számolni kell a Magyar ralisportban Gutai Marcellal.

Rally: R5-el koronázzuk meg az idei évet
2019. December 22. 17:58, vasárnap | Sport

Aligha sikerülhetett volna jobban Csomós Mixi és Nagy Attila idei évada, hiszen a Peugeot 208 R2-jükkel a magyar bajnokságban három bajnoki címet gyűjtöttek be,

Rally: Földön, vízen, levegőben!
2019. December 15. 15:06, vasárnap | Sport

Önfeledt autózást szeretett volna Juhász Racing versenyzőpárosa a 23. Mikulás Ralin. Nézzük, meg hogy miként sikerült nekik.

Rally: Újabb abszolút győzelem!
2019. December 11. 06:56, szerda | Sport

Nagyon okos, higgadt és taktikus versenyzéssel szerezte meg Klausz Kristóf-Csányi Botond páros a 23. Taxi4 Mikulás Rallye győzelmét, ezzel megduplázva eddigi összetett győzelmeik számát.

Rally: Csak önfeledt száguldás lesz
2019. December 06. 14:40, péntek | Sport

A 3-Städte rali után nem sokkal ismét versenyautóba ül Juhász Csabi. Most viszont a régi navigátora Juhász Pisti fogja diktálni az itinert a 23. Mikulás Ralin, és egy számára új autót is kipróbál majd.

Csomós Mixi: Sok szakaszt nyertünk az ERC mezőnyében
2019. November 18. 08:00, hétfő | Sport

Csomós Mixi és Nagy Attila háromszoros bajnokként vágott neki a Rallye Hungary-nak, de Mádon, egy ártatlan szituációban kifogott rajtuk a fizika,