2024. április 29, hétfő - Péter

Hírek | Sport

Jubileumi HunGarian Baja Pápán (augusztus 15-18., Pápa)
2013. Augusztus 08. 10:03, csütörtök |

A teljes hazai élmezőny mellett több korábbi Dakar-győztes is indul az augusztus 15. és 18-a között megrendezésre kerülő jubileumi, tízedik HunGarian Baján

Hosszú Katinka rövidpályás világcsúcsot úszott 200 vegyesen
2013. Augusztus 07. 15:27, szerda |

Hosszú Katinka, a vasárnap zárult barcelonai világbajnokság kétszeres aranyérmese világcsúcsot úszott szerdán 200 méter vegyesen Eindhovenben, a rövidpályás Világkupa-sorozat hollandiai állomásán.

Előfutóként a Tatabányai Rallysprinten
2013. Augusztus 06. 05:00, kedd |

Interjú Imre Krisztián autóversenyzővel a Tatabánya Rallysprint előtt.

Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella
2013. Augusztus 05. 07:16, hétfő |

Négy csapat maradt százszázalékos a labdarúgó OTP Bank Liga vasárnap záruló második fordulójában.

Bulijoe Tatabányán újra támad a TDi-vel!
2013. Augusztus 05. 05:00, hétfő |

Riport a Buránszki Józseffel, a Tdiextrém MSE versenyzőjével a IV. Tatabánya Rali előtt.

Szeretnénk a saját tempónkban autózni!

IV. Tatabánya Rali. Kondella Péter - Szilassy "Nigi" Arnold Honda Civic Type R

Vizes vb - Világbajnok a magyar férfi vízilabda-válogatott
2013. Augusztus 03. 23:12, szombat |

Világbajnok a magyar férfi vízilabda-válogatott, döntőben 8-7-re nyert Montenegró ellen.

Vizes vb - Cseh László ezüstérmes 100 méter pillangón
2013. Augusztus 03. 20:49, szombat |

Ezüstérmet nyert Cseh László 100 méteres pillangóúszásban a barcelonai vizes világbajnokság szombati versenynapján.

Denis Volte és az FRT
2013. Augusztus 02. 13:05, péntek |

Riport alanyom, most a Németországban élő, Denis Volte, aki szeret Magyarországon versenyezni.

Takács, Cseh, Hosszú és Verrasztó is elődöntős
2013. Augusztus 02. 11:42, péntek |

Takács Krisztián 50 m gyorson, Cseh László 100 m pillangón, míg Hosszú Katinka és Verrasztó Evelyn 200 m háton biztosította helyét az esti elődöntőkben a világbajnokság úszóversenyeinek péntek délelőtti előfutamaiból.

Az M1 közvetíti a Győr-Bayern München találkozót
2013. Augusztus 01. 13:29, csütörtök |

Az M1 tévécsatorna élőben közvetíti jövő vasárnap a Győri ETO FC-Bayern München barátságos labdarúgó-mérkőzést.