2019. július 18, csütörtök - Frigyes

Hírek | Sport

A Ferencváros nyerte a derbit
2019. Május 04. 22:03, szombat | Sport

A már bajnok Ferencváros hazai pályán 2-1-re legyőzte az Újpestet a labdarúgó OTP Bank Liga 31. fordulójának rangadóján szombaton.

Nagyon nehéz helyzetben a magyar válogatott
2019. Május 04. 20:23, szombat | Sport

A szlovénoktól elszenvedett pénteki 6-0-ás vereség után nagyon nehéz helyzetbe került a magyar jégkorong-válogatott a kazahsztáni divízió I/A-s világbajnokságon.

Fogasy: Dobogó a cél az Opatija Ralin
2019. Május 03. 06:32, péntek | Sport

A Mitropa Kupa dobogóján szeretne végezni Fogasy Gergely és Berendi Dávid az Opatija Ralin, amelyet május 4–5-e között rendeznek Horvátországban.

Jégkorong vb: Nem  erre számítottunk
2019. Április 29. 13:25, hétfő | Sport

Jégkorong vb: Nem erre számítottunk

A magyar férfiválogatott 5-1-re kikapott Dél-Koreától a kazahsztáni Divízió I/A világbajnokság első mérkőzésén. Kedden Fehéroroszország ellen lehet javítani.

Rally: Újra a pályán!
2019. Április 26. 07:29, péntek | Sport

A hétvégén zajlik le a 25. Hell Miskolc Rallye a MENTO Kupáért. Kronome Ákossal beszélgettem a versenyről és a terveikről.

Rally: Van B-terv, de nem az igazi
2019. Április 25. 08:54, csütörtök | Sport

A hétvégén rendezik meg a 25. Hell Miskolc Rallye-t a MENTO Kupáért. Az Eger rally konklúzióiról és a miskolci verseny terveiről, elvárásairól beszélgettem Farkas Kálmánnal.

Női kézilabda: A Siófok rangadót nyert az FTC otthonában
2019. Április 24. 20:36, szerda | Sport

A Siófok 30-29-re győzött a Ferencváros otthonában a női kézilabda NB I szerdai játéknapján.

MAJOROSS GERGELY IRÁNYÍTJA A JÉGKORONG-VÁLOGATOTTAT KAZAHSZTÁNBAN
2019. Április 24. 20:30, szerda | Sport

Jarmo Tolvanen szövetségi kapitány váratlan betegség miatt kórházi kezelésre szorult, így nem vehet részt a kazahsztáni divízió 1/A csoportos jégkorong-világbajnokságon.

Asztalitenisz-világbajnokság: Elfogytak a magyar játékosok
2019. Április 24. 20:21, szerda | Sport

A Madarász Dóra, Pergel Szandra és az Ecseki Nándor, Szudi Ádám duó is kikapott a női, illetve a férfi páros szerdai nyolcaddöntőjében, így nincs már magyar játékos versenyben a budapesti asztalitenisz-világbajnokságon.

Tapasztalatszerzésből jeles
2019. Április 20. 15:01, szombat | Sport

A Hungaroringen kezdődött az autós gyorsasági szezon a Laptiming Driving Academy Kupa. A hétvége tapasztalatairól és az elért eredményekről kérdeztem Nagy Benjámint.

Locsolkodás helyett verseny
2019. Április 20. 12:59, szombat | Sport

Április 21-én kezdődik Máriapócson a Húsvéti Nemzetközi Rallcross Parádé. A verseny előtt ifj. Nedecki Lászlót kérdeztem.

Győzelmekkel és dobogós helyekkel kezdett a Gender Racing a Hungaroringen
2019. Április 19. 08:00, péntek | Sport

Futamgyőzelmekkel és dobogós helyezésekkel kezdte a bajnoki szezont a GRT a Hungaroringen az MNASZ Autós Gyorsasági OB első fordulóján.