2024. május 18, szombat - Erik, Alexandra

2011. Március 04. 12:37, péntek | Helyi

Hetet, mint a gonoszok

Az esélyeshez méltóan, győzelmet aratott a Dab.Docler jégkorong csapata az Újpest elleni összecsapáson az OB I-es bajnokság hétközi fordulójában. Galanisz vezérletével hétszer voltak eredményesek a dunaújvárosi fiatalok.

Az alaposan átalakult, megfiatalodott, tabellán utolsó Újpest otthonában győzelmi kényszerrel lépett jégre a Dab.Docler jégkorong csapata. A tartalékos dunaújvárosi együttes a kilencedig percig küzdött, mire megszerezte a vezetést MacSweyn találatával, majd még az első játékrészben Varga góljával sikerült megduplázni az előnyt. A folytatásban is az Acélbikák akarata érvényesült, a második harmadban Kiss Ákos, Győri, Galanisz, Papp és Magosi is betalált, így 40 perc után már 7-0 volt az eredmény az újvárosi fiúk javára. A befejező játékrészben már nem esett egyik oldalon sem találat, így az Acélbikák magabiztosan gyűjtötték be az újabb bajnoki pontokat.

Vasárnap este a Vasashoz látogat a Dab.Docler, a tét nem kicsi, a középszakasz első helyéről dönthet a találkozó.

Újpesti TE – Dab.Docler 0-7 (0-2, 0-5, 0-0)
Dab.Docler: Sevela, Hegyi (2), Pozsgai, Metcalfe (1), MacSweyn 1, Magosi 1, Varga 1 (1), Kiss D., Azari (2), Galanisz 1 (2), Kiss Á. 1 (1), Lencsés, Győri 1, Mestyán, Papp V., Pavuk (1), Jonkl, Szilassy, Papp Cs. 1. Vezetőedző: J. P. MacCallum.

2024. Március 22. 08:19, péntek | Helyi