2024. május 3, péntek - Tímea

A birkózók ezzel is megbírkóztak
2015. Február 04. 08:15, szerda | Helyi

A Dunaferr SE birkózó szakosztályának hétvégi eredményeit Mátyás Gábor Dunaferr SE ügyvezető elnök tudatja velünk. .

A vízben is kezdődik a szezon
2015. Január 12. 08:36, hétfő | Helyi sport

Vízilabdás lányaink bent vannak már a vízben. Hamarosan indul a szezon, elkezdték a felkészülést.

Győztesek és vesztesek
2014. Október 13. 23:32, hétfő | Helyi

Elégedett a választási eredménnyel Cserna Gábor polgármester, a Fidesz helyi elnöke, ám nem folytatódik minden ugyanúgy, erre tett ígéretet még a választás éjszakáján.

Sikeres iskolák, remek eredmények  - lehet szavazni!
2014. Június 05. 06:04, csütörtök | Helyi

Sikeres iskolák, remek eredmények - lehet szavazni!

Melyik az év iskolája? - közönségszavazással

Tablóverseny győztesek!
2014. Május 30. 20:58, péntek | Helyi

Van három jó hírünk.... :-)))

Hétvégi eredmények: felemás lista ismét
2014. Április 29. 10:11, kedd | Helyi

Ismét felemás eredményekkel zárta egyesületünk a mögöttünk hagyott hétvégét, ahol több korosztályos csapat is érdekelt volt.

Galambos Dénes országgyűlési képviselő lett
2014. Április 07. 00:38, hétfő | Helyi

A 90% feldolgozottságnál nem túlzás leírni a mondatot. Dr. Galambos Dénes a Fidesz-KDNP jelöltje 14006 szavazattal , a választók 36,04 százalékának bizalmából országgyűlési képviselő lett.

Hildes lányok rúgták a labdát
2014. Február 09. 09:50, vasárnap | Helyi

Megyei leány teremlabdarúgó kupán szerzett újabb kupagyőzelmet a Hild Iskola csapata. A 2014-es Rudas Kupán 7 csapat indult.

Tollaslabdázók akcióban
2014. Január 02. 22:11, csütörtök | Helyi sport

Aktívan versenyeznek városunk tollaslabdázói is. A képen a Picik dobogósai az edzővel Jakab Jánossal

Focival is búcsúztatták az óévet
2013. December 29. 09:36, vasárnap | Helyi sport

Nagy érdeklődés és remek hangulat jellemezte a Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség szervezésében megrendezett I. Szilveszteri kupát a Dunaújváros Sportcsarnokban.

Az öreg fiúk megmutatták
2013. December 28. 21:27, szombat | Helyi sport

Egymást követik a színvonalas és népszerű labdarúgó tornák a Dunaújváros Sportcsarnokban. A 35 év feletti labdarúgóknak immár hetedik alkalommal rendezte meg a Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség a ZEUS OLD BOYS Kupát.