2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

Két válogatottal hosszabbított a DAB!
2014. Július 01. 20:41, kedd | Helyi

Azari Zsolt és Sevela Peter is hosszabbított a Dab.Docler csapatával. A magyar válogatott szélsője és kapusa újabb egy évre kötelezte el magát az Acélbikákkal.

Acélbikák a négyes döntőben
2014. Március 22. 00:15, szombat | Helyi sport

Újpesti túráját is győzelemmel zárta csapatunk. A hajrában lőtt két góllal végül 4-1-es sikerrel jutott be a Magyar Kupa négyes döntőjébe együttesünk.

Most miénk lett a győzelem
2014. Február 27. 23:53, csütörtök | Helyi sport

Egyenlített a MOL Liga elődöntőjében együttesünk, mely végül 3-2-es győzelmet aratott az ismét nagyon összeszedett játékot nyújtó Brassó ellen. Folytatás vasárnap és hétfőn, ezúttal már Brassóban.

Ma este 6-kor visszavágó a vereségért
2014. Február 27. 07:38, csütörtök | Helyi

Nem játszott jól, helyzeteit kihagyta, emberelőnyben tanácstalanul támadott, így meglepő vereséget szenvedett csapatunk a MOL Liga elődöntőjének első mérkőzésén a Brassótól.

Acélbikák lejtmenetben
2014. Február 15. 10:34, szombat | Helyi

Nem játszott jól, így simának mondható vereséget szenvedett együttesünk tegnap este a Csíkszereda otthonában.HSC Csíkszereda – Dab.Docler 3-0 (0-0, 3-0, 0-0)

Elbántak a mumussal
2014. Január 05. 21:25, vasárnap | Helyi sport

A MOL Liga első helyezettje fogadta a másodikat - azaz Dab.Docler - Nové Zámky összecsapást láthattak a Dunaújvárosi Jégcsarnokba kilátogatók!

A Dab.Docler-hez látogatott a Mikulás!
2013. December 04. 20:42, szerda | Helyi

Idén egy kicsit korábban érkezett a Mikulás a Dunaújvárosi Jégcsarnokba: december 4-én tartotta Mikulás-ünnepségét a Dab.Docler csapatának utánpótlása.

Az első látogatott a másodikhoz
2013. November 30. 14:44, szombat | Sport

Péntek este a Dab.Docler csapata a MOL Liga tabellájának éllovasát, a HC Nové Zámky alakulatát fogadta. Dab.Docler – HC Nové Zámky 1-2 (0-0, 1-1, 0-0, 0-1) hosszabbítás után.

Sportkínálat a hétvégére
2013. November 15. 17:44, péntek | Helyi sport

Aki szeretne valamilyen meccsre látogatni a hétvégén az könnyedén szemezgethet a hétvégi kínálatból. Több színtéren, változatos mérkőzésekre lehet számítani.

2012. Január 11. 16:15, szerda | Helyi sport