2012. Szeptember 20. 23:02, csütörtök | Helyi

Látogatást tett a DPASE labderúgó csapata a Dunaferr Szakközép és Szakiskolában Zemankó Zoltán Igazgatóhelyettes meghívására.

2012. Augusztus 09. 02:00, csütörtök | Helyi sport

NBII-re készülve

A cikk írásakor még nem tudjuk, hogyan alakul a sorsolás és mit hoz a 2012-2013-as NB III-as szezon a Dunaújváros Pálhalma Agrospeciál SE labdarúgó csapata számára.

2012. Augusztus 09. 01:42, csütörtök | Helyi sport

Műfüves pályaavató Baracson

Igazi sportünnepély volt 2012. július 20-án Baracson, hiszen ekkor avatták fel a 23 millió forintból épült műfüves labdarúgó pályát.

2012. Május 09. 14:19, szerda | Sport

Bunyó a pályán! - botrányos körülmények között félbeszakadt a kolozsvári derbi

Botrányos körülmények között félbeszakadt a kolozsvári derbi az Universitatea és a CFR között a román labdarúgó-bajnokságban, miután az első félidő 27. percében, egy büntető után elszabadultak az indulatok.

2012. Április 20. 11:13, péntek | Helyi

Hingyi - egész Dunaújvárost képviselném

Hingyi László - független jelölt, a Fidesz támogatásával indul a 10. körzet mandátumáért.

2012. Április 08. 19:51, vasárnap | Helyi sport

Végig partiban - de a döntetlen elmaradt

Benne volt a döntetlen a mérikőzésben.DUNAÚJVÁROS-PÁLHALMA–MTK BUDAPEST 1–2 (0–2) Dunaújváros, 400 néző. Vezette: Böcskei (Farkas B., Kovács P.)

2012. Március 24. 14:09, szombat | Kék hírek

Ráesett a focikapu, életveszélyesen megsérült a fiú

Súlyos, életveszélyes fejsérülést szenvedett az a 14 éves békéscsabai fiú, akire pénteken az iskolaudvaron rádőlt egy futballkapu; a gyermeket a helyi kórházba, majd mentőhelikopterrel a szegedi klinikára szállították.

2012. Március 18. 13:32, vasárnap | Helyi sport

ÚJRA FOCI HANGULAT DUNAÚJVÁROSBAN!

DPASE - FC Ajka 1 : 0 ( 0 : 0 ) Végre győzelemmel kényeztette el a hazai szurkolókat Jakab Elek csapata.

2012. Március 14. 14:19, szerda | Sport

„Ez jó móka volt”; „A Bayern őrületesen játszott”

Kiütéses, 7–0-s győzelmet aratott a német Bayern München a labdarúgó Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő hazai visszavágóján a svájci FC Basel ellen, így összesítésben simán, 7–1-gyel jutott be a legjobb nyolc közé.

2012. Március 11. 23:52, vasárnap | Helyi sport

Jakab Elek belefogott...

Döntetlennel tért haza idegenből a DPASE most átalakulóban levő gárdája. Gyirmót FC - DPASE 0 : 0

2012. Március 11. 14:11, vasárnap | Sport

Gólpasszal debütált Dzsudzsák Moszkvában

Dzsudzsák Balázs gólpasszal mutatkozott be új klubjában: a magyar válogatott futballista és csapata, a Dinamo Moszkva 1-1-es döntetlent játszott pénteken a CSZKA Moszkva vendégeként.

2012. Február 29. 14:21, szerda | Sport

Végre megnyílik az Eb lengyelországi fő stadionja is

A szerdai válogatott játéknapon „bemutatkozik” a Lengyelország–Portugália meccsel a nyári labdarúgó Európa-bajnokság utolsóként átadott helyszíne, a varsói Nemzeti Stadion is. Drága volt, problémás, viszont látványos.