2024. május 5, vasárnap - Györgyi

Magabiztos győzelem a Szeged ellen- DSTV videóval
2016. Március 30. 22:51, szerda | Helyi sport

Tízgólos, 16-6 arányú győzelmet aratott a DUE- MAARSK Graphics női vízilabda csapata a bajnoki alapszakasz utolsó mérkőzésén a Fabó Éva Sportuszodában a Szeged csapata ellen.

Négy között a Kohász!
2016. Február 28. 22:10, vasárnap | Helyi

Remek védekezésének is köszönhetően aratott 25-20-as sikert együttesünk az orosz Asztrahanyocska elleni EHF Kupa visszavágón, s 48-46-os összesítéssel a mieink jutottak be a sorozat legjobb négy csapata közé.

Megtört a rossz sorozat
2016. Január 24. 01:38, vasárnap | Helyi

Szakajtónyi helyzetet hagyott kihasználatlanul, de végre megtörte rossz sorozatát együttesünk, mely 2-1-re győzte le a Brassót ma este a jégcsarnokban.

Fölényes győzelem
2015. November 17. 02:11, kedd | Helyi sport

Remek első félidei játékának köszönhetően biztos, 6-2-es győzelmet aratott a Göcsej SK elleni bajnokin ma a Dunaferr DF Renalpin FC futsal csapata.

Sima győzelem, jó játékkal
2015. November 09. 01:01, hétfő | Helyi

A Békéscsaba elleni hazai találkozón igyekezett kijavítani elmúlt heti botlását együttesünk szombat este, ez nagyon sima, 37-22-es győzelemmel sikerült.

Gólzáporos győzelem
2015. November 01. 22:35, vasárnap | Helyi

A bajnokság 12. fordulójában Ajkára utazott együttesünk és remekül kezdte a mérkőzést.

Kis ünneplés két meccs között
2015. Szeptember 27. 23:14, vasárnap | Helyi sport

A DUNAFERR DF RENALPIN FC NB I-es csapatának e heti hőseit Budavári Árpád stratégiai vezető és Zemankó Zoltán operatív vezető egy derűs és bensőséges ünnepségen fogadta szeptember 24-én csütörtökön az esti órákban .

Szép győzelem a Vác ellen
2015. Szeptember 27. 23:07, vasárnap | Helyi sport

Dolgos, kemény mérkőzésen győzte le a Vác együttesét ma este csapatunk a sportcsarnokban. Mátéfi Eszter tanítványai már az első félidőben eldöntötték a pontok sorsát.

Amikor egy álom valóra válik
2015. Szeptember 25. 01:07, péntek | Helyi sport

Egy fiatal sportembernek természetes célja kell legyen a válogatottba kerülés és a nagy csatákban való részvétel. Klacsák Bencének a a DUNAFERR DF RENALPIN FC NB I.-es csapata játékosának ez már sikerült.

Siker az MTK ellen
2015. Szeptember 13. 23:13, vasárnap | Helyi sport

Az első félidőben szenvedett, a másodikban parádézott, s végül sima, 33-23-as sikert aratott együttsünk az MTK ellen.

Gyönyörű győzelem
2015. Szeptember 09. 01:31, szerda | Helyi sport

Egy élvezetes mérkőzést láthattunk a futsal NB I. 2.fordulóján: a DUNAFERR DF RENALPIN FC - ARAMIS SE 5:3- ra végződő összecsapáson

Végre egy győzelem
2015. Augusztus 31. 23:44, hétfő | Helyi sport

A Sopron ellen aratott 2-1-es győzelmünket követően Supka Attila a Sopron, és Artner Tamás a Dunaújváros vezetőedzői értékelték a találkozót.