2024. május 5, vasárnap - Györgyi

Győzelem az MTK-nál
2015. Március 08. 22:18, vasárnap | Helyi sport

Az első félidőben még akadozott a gépezet, de a második felvonásra összekapta magát, s végül 23-27 arányú győzelmet aratott az MTK otthonában a DKKA csapata.

Nemcsak a szponzor, a szurkolók is kopnak
2015. Március 07. 08:15, szombat | Helyi

A DAB.Docler utolsó hazai mérkőzését játszotta a Magyar Kupa selejtező mérkőzésével. Roppant csekély érdeklődés mellett.

Vidám anyanyelvünk
2015. Február 12. 09:53, csütörtök | Helyi

Egy anyanyelvi verseny is lehet vidám, sőt szórakoztató, erről győződhettek meg városunk diákjai.

DPASE győzelem Székesfehérváron
2015. Február 10. 23:02, kedd | Helyi

A DPASE U15 győzelmet aratott a székesfehérvári Főnix ellen.

Szombaton apa is ott lesz
2015. Február 04. 21:32, szerda | Helyi sport

Mihók Attila tanítványai a Szeged ellen győzedelmeskedtek. Szeged - Dunaújvárosi Főiskola 8-16 (2-4, 2-4, 1-5, 3-3)

Futsal bravúr
2015. Február 03. 07:24, kedd | Helyi

Hatalmas csatát vívott tegnap este a Rába ETO-t a Dunaferr DF Renalpin FC futsal csapata. Együttesünk 0-3-ról egalizált, újra hátrányba került, de ekkor sem adta fel, s végül 4-4-re végzett a favorit ellenében.

Vesztésből fordított a DAB
2015. Január 17. 18:20, szombat | Helyi sport

Háromgólos hátrányból fordított és győzött végül 5-4-re a Dab.Docler a Ferencváros ellen.

Könnyed győzelem
2015. Január 17. 18:16, szombat | Helyi sport

A Bölcske elleni találkozóval vette kezdetét a felkészülési mérkőzések sorozata a Dunaújváros számára. Labdarúgóink mindkét félidőben egyformán megosztva a gólokat 3-3-at termeltek a vendégek kapujába.

Dab győzött Debrecen ellen
2015. Január 06. 22:56, kedd | Helyi

Harmadszor is legyőzte itthon a Debrecen csapatát a Dab.Docler - ezúttal egy nagyon szoros mérkőzésen, 2-1 arányban tudtak diadalmaskodni az Acélbikák!

Hétgólós győzelem
2014. December 06. 07:54, szombat | Helyi

Péntek este az Újpest csapatát fogadta a Dab.Docler. Az Acélbikák végül kapott gól nélkül, hét találatot szerezve győztek!

A főpróbán remekeltek a fiúk
2014. Október 15. 07:43, szerda | Helyi sport

A MOL- liga legjobbjai a DAB acélbikái a Miskolc jegesmedvéi mérkőztek meg nálunk tegnap este.

Remek védekezés és biztos győzelem
2014. Szeptember 28. 10:41, vasárnap | Helyi

Az elején még döcögött a szekér, de a végére kiváló védekezésének és biztos támadás-befejezésének hála meggyőző, 27-20 arányú győzelmet aratott csapatunk a Vác ellen.