Téli gumi a mentőknek a Hankooktól

A mentőautók több mint 4 éve futottak már nyári gumikon, a Hankook a havazás előtt gyorsan a ,mentők segítségére sietett.

2012. Február 04. 21:35, szombat |

Tél van és hó van, de a helyzet nem reménytelen...

A védelmi bizottságtól ma este is kaptunk tájékoztatást, eszerint, tényleg jött a hideg is meg a hó is, de a helyzet nem reménytelen. Az alábbiakban részletezve.

2012. Február 04. 16:02, szombat |

Itt a tél- így látjuk, mi....

A facebookon ismerőseink képei között csavarogva nézzék meg, hogy milyennek látjuk mi az idei első téli napot...A címlap-kép Lovasi Kristófé

2012. Február 03. 20:45, péntek |

Támad a tél és mi védekezünk - a legfrisebb helyzetkép

A várható hóhelyzet, és fagyok miatt sürgős és fontos döntéseket döntéseket hozott a védelmi bizottság pénteken és szpmbaton. Amelyben útlezárás is szerepel.

2012. Február 03. 11:31, péntek |

Óvoda: szülői fórumokat szerveznek

A Dunaújvárosi Óvoda beíratás előtti szülői fórumot szervez február második felében egy-egy kijelölt napon mindazoknak, akik óvodába szeretnék íratni gyermeküket.

2012. Február 03. 08:39, péntek |

Helyi foci- átszervezték

Február elejétől jelentős változások történtek a Dunaújváros PASE életében. A sportegyesület új elnökségi tagja, egyben ügyvezetője, Sztanó Miklós számol be a változásokról.

2012. Február 03. 07:42, péntek |

Szeretjük Dr. Rombauer Editet

A legjobb öt közé került az Év orvosa szavazáson Dr. Rombauer Edit, hogy pontosan hányadik lett, az a február 8-i díjátadáson derül ki.

2012. Február 03. 07:03, péntek |

MOL Liga - Döntőben az Acélbikák!

Kínkeserves meccsen ugyan, de Brassóban is 5-4 arányban tudott győzni a Dab.Docler hokicsapata a MOL Liga elődöntőjének harmadik játéknapján, így a dunaújvárosiak három győzelemmel kerültek a sorozat döntőjébe.

2012. Február 02. 09:51, csütörtök |

A Helyi Védelmi Bizottság ÚJABB (!) Közleménye

A Helyi Védelmi Bizottság ÚJABB közleményben hívta fel a figyelmet a veszélyesnek ígérkező időjárási helyzetre. Elég sok hóra és hófúvásra lehet számítani!

2012. Február 02. 06:56, csütörtök |

Tüntetők, ellentüntetők, rendőrök, de verekedés az nem volt...

Bátor dolog volt tüntetést szerveznie szerda estére a Demokratikus Koalíció Dunaújvárosi Szervezetének.

2012. Február 01. 11:34, szerda |

„Munkakörgazdagítás” nem eredmény nélkül

Európai szintű felsőoktatási szolgáltatások Dunaújvárosban. Azért, hogy ez valóság legyen, 114 millió forint értékű pályázatot nyert el és vitt végig a Dunaújvárosi Főiskola. Erről szólt 2012. 01. 31.

2012. Február 01. 08:09, szerda |

Elgázolta a gyalogost, majd elhajtott a helyszínről (Dunaújváros, Fejér megye)

Dunaújváros Aranyvölgyi út - Magyar út kereszteződésénél tegnap hajnalban 05 óra 15 perc és 05 óra 45 perc közötti időben gyalogosgázolás történt.