2024. május 6, hétfő - Ivett

Hírek | Helyi

2011. Április 29. 10:41, péntek |

Kitört a balhé, valaki meg is szúrt valakit!”

Egy dunaújvárosi család húsvét hétfői utcai veszekedését és verekedését követően indult büntetőeljárás a Dunaújvárosi Rendőrkapitányságon. Az egyik családtag a vita hevében egy konyhakéssel tarkón szúrta öccsét. A férfi –

2011. Április 29. 10:39, péntek |

Képviselői fogadóóra

Lőrinczi Konrád jelezte az önkormányzat sajtószóvivőjének, hogy ismét fogadóórát tart május 5-én délután.

2011. Április 29. 10:17, péntek |

Parázs-varázs, DiákGála, Bringatúra...

Parázs-varázs, DiákGála, Bringatúra... Nem marad el a mára (április 29) megszervezett DiákGála, csak később, a Családi Hétvége keretében az alsó Duna-parton lépnek fel produkcióikkal az iskolások (is). Erről és további májusi

2011. Április 29. 09:53, péntek |

Utolsó szalmaszálak

Ma este 18 órai kezdéssel a Pécs otthonában vendégszerepel a Dunaferr SE Alexandra férfikézilabda csapata. Az utolsó helyen szerénykedő gárdának mindenképpen győznie kellene a remények életben tartásához.

2011. Április 29. 09:43, péntek |

Zsámbékon a Pálhalma

A Dunaújváros Pálhalma Agrospeciál Sportegyesület labdarúgó csapata 2011. május 01.-én vasárnap, 16 óra 30 perckor Zsámbékon vendégeskedik. Cél a vezető hely megerősítése.

2011. Április 28. 21:23, csütörtök |

Kétharmadolt szupergyors közgyűlés

Mindössze 9 – 10 percig tartott a 2011. április 28-án tartott rendkívüli közgyűlés, amelynek 15 napirendi pontja közül ötöt fel sem vett a testület a megtárgyalandók közé. Többségüket kegyeleti indokból (Tóth László alpolgármest

2011. Április 28. 18:50, csütörtök |

Gurisatti duplázott

A Parasportlövő Világkupán Gurisatti Gyula újabb ezüstérmet szerzett törökországi Antalyában, ezúttal a légpisztolyosok bukócéllövő számában.

2011. Április 28. 00:26, csütörtök |

Takarítottak a civilek

A Civilek Dunaújváros és Térségéért Egyesület is bekapcsolódott az ÖKO-FERR kft. életmód programjába.

2011. Április 27. 23:54, szerda |

Kerékpárosokat ellenőriztek

Több, mint félezer biciklist ellenőriztek és szinte minden másodikkal szemben intézkedniük is kellett Fejér megye rendőreinek a háromhetes kerékpáros akció során. A fő szabályszegés az ittas vezetés volt…

2011. Április 27. 23:49, szerda |

Kegyeletül...

Gyertyát, mécsest gyújthatnak mindazok, akik ki szeretnék kegyeletüket fejezni, tájékoztatott DMJV szóvivője. A dunaújvárosi önkormányzat, Tóth László volt alpolgármester emlékére, a Városháza bejáratánál helyezte el azt az emlék

2011. Április 27. 19:48, szerda |

Gurisatti Gyula második

A Magyar Paralimpiai Bizottság híre szerint Gurisatti Gyula második lett a légpisztolyos számban Antalyában a Világkupán.

2011. Április 27. 19:35, szerda |

Bronzérmesek a röplabdások

A férfi röplabda Extraliga harmadik helyéért folytatott párharc harmadik mérkőzésén óriási csatában győzött a Dunaferr SE együttese a Kazincbarcika ellen, így a bronzérem Ruffing Péter tanítványai nyakába került.