2024. április 26, péntek - Ervin

Kiszenvedett győzelem
2016. Szeptember 29. 10:21, csütörtök | Helyi sport

Rossz első félidő után összekaptuk magunkat, s végül 28-24-re legyőztük a Békéscsabát is.

Újabb szép győzelem - ezúttal a Fehérvár ellen
2016. Szeptember 26. 11:45, hétfő | Helyi sport

A védelem és Oguntoye Viktória végig remekelt, s mivel a második félidőre támadásban is feljavult csapatunk, megérdemelten tartotta itthon a pontokat a Fehérvár KC elleni megyei rangadón.

Fölényes sikerrel kezdték a bajnokságot
2016. Szeptember 19. 07:42, hétfő | Helyi sport

Támadásban és védekezésben is összeszedetten játszott, s nagyon sima, 31-20-as sikert aratott csapatunk az MTK elleni bajnoki nyitómeccsen.

DKKA flashmob a mozi előtt szerdán délután
2016. Szeptember 13. 18:36, kedd | Helyi sport

Flashmob és fotózkodás a Dózsa mozi előtt.

Kohászosok  szövetsége a Fekete gólyákkal
2016. Augusztus 14. 07:44, vasárnap | Helyi

Kohászosok szövetsége a Fekete gólyákkal

A nemzeti bajnokságon, a Magyar Kupán és az UHF kupán is szeretne eredményesen szerepelni a DKKA női kézilabdacsapata, ez hangzott el a csapat szurkolói találkozóján.

Kohász Kupát nyert a Kohász!
2016. Augusztus 14. 07:35, vasárnap | Helyi

Végül jól sikerült a felkészülés egyik fontos tornája a kézis lányainknak.A döntő mérkőzésen 27-25-ös sikert aratott a Metzingen ellen, s ezzel ötödik alkalommal megrendezett Kohász Kupát megnyerte.

KUPAGYŐZTES
2016. Május 07. 09:06, szombat | Helyi sport

KUPAGYŐZTES

Csapatunk nemcsak ledolgozta a Németországban szerzett hátrányát, hanem fölényes győzelmet aratott, és megnyerte az EHF-kupát. Szép volt, lányok! DUNAÚJVÁROSI KOHÁSZ KA–TUS METZINGEN 29–21 (18-14)

Visszavágóra készülünk a pinkek ellen
2016. Május 01. 04:44, vasárnap | Helyi

Kétgólos, 28-26-os vereséget szenvedett együttesünk az EHF Kupa döntőjének első, németországi mérkőzésén.

Szép siker a Randers ellen - egy lépés a döntő!
2016. Április 03. 21:36, vasárnap | Helyi

Kétgólos, 29-27-es győzelmet aratott az EHF Kupa első, dániai mérkőzésén felnőtt együttesünk a Randers HK csapata ellen.

Szurkolói buszt indít a Dunaújvárosi Kohász Dániába
2016. Március 07. 18:06, hétfő | Helyi sport

A Dunaújvárosi Kézilabda Akadémia vezetősége szurkolói buszt indít megfelelő számú (minimum 30 fő) jelentkező esetén az EHF Kupamérkőzésre Dániába.

Tízgólos, 32-22-es vereséget szenvedett együttesünk a Ferencváros vendégeként az NB I ma esti fordulójában.
2016. Január 31. 23:43, vasárnap | Helyi sport

A Győr elleni kupamérkőzés után ma már a bajnokságban várt nagyon komoly feladat együttesünkre, mely a címvédő Ferencváros vendégeként lépett pályára az NB I tizenhatodik fordulójában.

Orosz ellenfél a kupában
2016. Január 21. 10:58, csütörtök | Helyi sport

Az orosz Asztrahanyocska lesz Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia felnőtt csapatának ellenfele az EHF Kupa negyeddöntőjében.