2015. Október 12. 23:14, hétfő | Helyi sport

A horvát Zdravko Zovko lett a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia felnőtt együttesének vezetőedzője. A 60 éves szakember 2016. június végéig látja el a szakvezetői feladatokat az együttesünknél.

Siker az MTK ellen
2015. Szeptember 13. 23:13, vasárnap | Helyi sport

Az első félidőben szenvedett, a másodikban parádézott, s végül sima, 33-23-as sikert aratott együttsünk az MTK ellen.

Kézisek már startra készek
2015. Július 14. 01:58, kedd | Helyi

Hivatalosan is megkezdte a felkészülést az új szezonra a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia. Szemenyei István ügyvezető először a szakmai stáb tagjait ismertette a jelenlévőkkel:

Hetesekkel maradtunk le a dobogóról
2015. Május 14. 02:12, csütörtök | Helyi

A sírból visszahozta, majd többször is megnyerhette volna, végül mégis elveszítette az Érd elleni hazai bronzcsatát együttesünk, mely a tavalyi szezonhoz hasonlóan ismét hétméteresekkel bukta el a harmadik hely megszerzését.

Hozták a kötelező gyözelmet
2015. Március 16. 06:17, hétfő | Helyi

A harmadik helyen végzett a bajnoki alapszakaszban csapatunk, mely kiütéses, 39-20-as győzelmet aratott a Szeged ellen ma este a sportcsarnokban.

Nyolc gólos előny az EHF kupán
2014. November 16. 07:20, vasárnap | Helyi

Finoman szólva sem játszott legjobb formájában, de fontos győzelmet aratott a macedón Vardar elleni EHF-találkozón csapatunk.

A toronymagas favorit Győr ellen játszunk
2014. November 11. 21:10, kedd | Helyi

A sikeres békéscsabai kupameccs után ezúttal a bajnokságban lesz érdekelt együttesünk, mely szerdán este Győrben lép pályára.

Nehéz mérkőzés előtt a kézis lányok
2014. November 04. 18:41, kedd | Helyi

Békéscsabára látogat szerdán együttesünk, mely ezúttal a Magyar Kupában mérkőzik meg vetélytársával.

A fővárosiak átgázoltak rajtunk
2014. Október 31. 21:09, péntek | Helyi

Negyvenötödik percig bírta a Fradi elleni mérkőzést csapatunk. Ezt követően hibát hibára halmozott Mátéfi Eszter csapata, s végül 19-28 arányú győzelemmel zárták a fővárosiak a találkozót.

Mielőtt elindulnánk a pénteki kézilabda meccsre...
2014. Október 28. 20:20, kedd | Helyi

A kiemelt fontosságú találkozón változik az eddigi beléptetés, és a jegyvásárlás módja is.

Hoztuk a pontot!
2014. Október 22. 21:22, szerda | Helyi

Remek védekezésének, valamint Triffa Ágnes bravúros teljesítményének is köszönhetően sima, 24-18 arányú győzelmet aratott együttesünk az Érd elleni rangadón.

Pontvadászat Érden
2014. Október 22. 08:32, szerda | Helyi

Érdre látogat ma este csapatunk a bajnokság hetedik fordulójában, ahol egy rendkívül keménynek ígérkező mérkőzés vár Mátéfi Eszter tanítványaira.