2024. április 29, hétfő - Péter

Küzdelmes x az MTK ellen
2015. Augusztus 06. 09:25, csütörtök | Helyi sport

Fordulatos, izgalmas mérkőzést játszott együtteüsnk az MTK-val a sportcsarnokban tegnap. A vendégek az első félidőben héttel, a másodikban néggyel is vezettek, de a végén mégis ők mentették döntetlenre az összecsapást.

Kézisek már startra készek
2015. Július 14. 01:58, kedd | Helyi

Hivatalosan is megkezdte a felkészülést az új szezonra a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia. Szemenyei István ügyvezető először a szakmai stáb tagjait ismertette a jelenlévőkkel:

Kézis lányok ünnepeltek-DSTV videóval
2015. Május 28. 23:05, csütörtök | Helyi

Megtartotta évzáró rendezvényét a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia együttese. Az eseményen értékelték az elmúlt szezont, díjazták az évad legjobbjait, valamint elbúcsúztatták a távozókat.

Igazolások a kohásznál
2015. Április 26. 21:01, vasárnap | Helyi

Bulath Anita, Takács Dusmáta, Triscsuk Krisztina, valamint Vincze Melinda is két évvel hosszabbította meg szerződését a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia együttesével. A megegyezést sajtótájékoztatón jelentették be.

Vereség emelt fővel- DSTV videóval
2015. Április 01. 00:24, szerda | Helyi

28-22-re kikapott a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia együttese a Győr gárdájától, a női nb1 20. fordulójában. Mátéfi Eszter lányai a vereség ellenére a tabella 3. helyén állnak, erről számol be a DSTV.

Győzelem az MTK-nál
2015. Március 08. 22:18, vasárnap | Helyi sport

Az első félidőben még akadozott a gépezet, de a második felvonásra összekapta magát, s végül 23-27 arányú győzelmet aratott az MTK otthonában a DKKA csapata.

Rosztovban nagyon elvertek bennünket
2015. Február 11. 23:53, szerda | Helyi sport

Elsősorban a támadásban elkövetett hibák, s kihagyott ziccerek számlájára írja a rosztovi, kilencgólos vereséget csapatunk vezetőedzője

Győzelmes út a négy közé
2015. Február 04. 22:21, szerda | Helyi

Hatgólos hátrányból is felállt, s egy rendkívül küzdelmes mérkőzésen aratott 23-22-es győzelmet együttesünk az Érd elleni rangadón.

Veszélybe került az elődöntő
2015. Február 01. 23:12, vasárnap | Helyi sport

A kulcspillanatokban sokat hibázott, így 29-28-as vereséget szenvedett együttesünk ma este a Békéscsaba otthonában.

Egy pontot elhoztunk Vácról
2015. Január 25. 23:40, vasárnap | Helyi sport

Felállt az első félidőben összeszedett tetemes hátrányából, s végül 23-23-as döntetlent játszott Vácon csapatunk.

Végül sima győzelem
2014. December 14. 22:06, vasárnap | Helyi

Az első félidő még szoros volt, de végül nagyon sima, 37-30-as győzelmet aratott csapatunk az MTK elleni edzőmeccsen.