2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

Vereség haza pályán
2015. November 02. 21:46, hétfő | Helyi sport

A Dunaújvárosi Sportcsarnokban szenvedett 4-3-as vereséget a Nyírgyulaj együttesétől a Dunaferr DF Renalpin FC futsal csapata

Most a Gyirmóttól kaptunk ki
2015. Szeptember 27. 23:04, vasárnap | Helyi sport

Az NBII-ben is sereghajtók között lévő DPASE szombaton a tabellát vezető Gyirmóttól kapott ki.

Komoly pofon Debrecenben
2015. Szeptember 25. 01:13, péntek | Helyi sport

Ezúttal alaposan elrontotta a második félidőt együttesünk, mely 26-24-es vereséget szenvedett a hétvégén Debrecen vendégeként.

Vereség idegenben
2015. Szeptember 25. 00:57, péntek | Helyi sport

Hiába használta ki kiválóan kettős előnyeit, 3-2-es vereséget szenvedett csapatunk Debrecenben kedden.

Jó meccs, rossz végeredmény
2015. Szeptember 13. 23:10, vasárnap | Helyi

Második meccsükön vereséget szenvedtek az Acélbikák a Ferencvárostól.

Vereség Balmazújvárosban is
2015. Augusztus 16. 16:09, vasárnap | Helyi sport

Ezúttal Balmazújvárosban kapott ki focicsapatunk. A gyenge kezdés sok-sok kérdést vet fel.

Az NB II-t is vereséggel kezdtük
2015. Augusztus 02. 08:35, vasárnap | Helyi sport

A Siófok ellen kezdte meg a bajnoki sorozatát a Merkantil Bank Liga NB II-es mezőnyében csapatunk. BFC Siófok – Dunaújváros PASE 4-2 (2-1)

Hetesekkel maradtunk le a dobogóról
2015. Május 14. 02:12, csütörtök | Helyi

A sírból visszahozta, majd többször is megnyerhette volna, végül mégis elveszítette az Érd elleni hazai bronzcsatát együttesünk, mely a tavalyi szezonhoz hasonlóan ismét hétméteresekkel bukta el a harmadik hely megszerzését.

Búcsú az NBI-től?
2015. Április 25. 10:41, szombat | Helyi

Már elkezdhetünk nosztalgiázni, mert a tegnapi vereséggel gyakorlatilag nyilvánvalóvá vált, hogy rövid ideig tartott a DPASE jelenléte az BNI-ben.

Kétgólos vereség Szentes ellen
2015. Március 18. 06:39, szerda | Helyi sport

A bajnoki középszakasz kilencedik fordulójában a Dunaújvárosi a Szentest fogadta a Fabó Éva Sportuszodában. Lányaink, ahogy az első meccsen, most sem bírtak a Tisza – parti csapattal, végül kétgólos vereséget szenvedtek.

Szegény DPASE és szegények a szurkolói
2015. Március 15. 20:09, vasárnap | Helyi

Most is kikapott hazai pályán a DPASE, ezúttal a Kecskemét tért haza tőlünk győzelemmel.