2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

Vereséggel kezdtünk és folytatjuk - képtelenül
2014. Augusztus 03. 07:41, vasárnap | Helyi sport

Nem túl szerencsésen indult az NBI-es nyitány a focistáknak. Tegnap a Videotontól szenvedtünk kiütéses vereséget.

Bronzért játszanak a lányok
2014. Április 16. 09:12, szerda | Helyi sport

Becsülettel küzdött, de túl sokat hibázott,így a fővárosi zöld-fehérek hétgólos győzelmét hozta a bajnoki elődöntő második, dunaújvárosi mérkőzése, így csapatunk a bronzéremért játszhat a bajnokság hajrájában.

Gyirmót után, Szolnok előtt
2014. Április 09. 22:33, szerda | Helyi

A Dunaújváros PASE labdarúgó csapata sajtótájékoztatón értékelte a Gyirmót elleni vereséget, valamint a Szolnok elleni találkozóra való felkészülésről beszéltek.

2014. Április 06. 20:45, vasárnap | Helyi sport

Vereség Gyirmót ellen

Idegenben, a Gyirmót pályáján sajnos vereséggel folytatta az NBII-es bajnoki küzdelmet a Dunaújváros PASE.

Az edző a vereséget magyarázza
2014. Március 06. 01:37, csütörtök | Helyi sport

Két nyilatkozatot kaptunk a Brassó elleni vereség után a Dab. Docler vezetőedzőjétől... No comment...

Búcsú a ligától
2014. Március 04. 02:56, kedd | Helyi sport

Véget ért együttesünk számára a MOL Liga idei kiírása, miután Acélbikáink csalódást keltő játékkal kikaptak a Brassó gárdájától a sorozat elődöntőjének negyedik mérkőzésén is.

Ma nyerni kell !
2014. Március 03. 06:55, hétfő | Helyi sport

Két harmadon keresztül biztosan vezetett együttesünk a Brassó otthonában, ám a folytatásban rengeteget hibázott, így végül hosszabbítás után 5-4-es vereséget szenvedett. Ma nyerni kell, nincs mese.

Elveszett a hazai veretlenség
2014. Február 28. 23:07, péntek | Helyi sport

Az NB II csúcsrangadójának nevezték többen a DPASE – Nyíregyháza mérkőzést, amellyel kezdődött a tavaszi szezon.

Brassó könnyen győzött
2014. Február 21. 07:06, péntek | Helyi sport

Brassó a biztos továbbjutás reményében játszott, az Acélbikák ez ellen nem küzdöttek.

Most a Veszprém örülhetett
2014. Február 19. 23:37, szerda | Helyi sport

Az első félidőben védekezésben, a másodikban pedig a támadásokban követett el a vártnál több hibát DKKA a Veszprém elleni kupameccsen, így 29-23-as sikerrel jutottak be a veszprémiek a legjobb négy közé.

A Brassó örülhetett
2014. Február 16. 23:07, vasárnap | Helyi sport

Hiába játszott jól, s vezetett az még első harmadban, a másodikban rövid idő alatt négy alkalommal is kapitulált csapatunk, mely végül 5-3-as vereséget szenvedett a Brassó otthonában.

Acélbikák lejtmenetben
2014. Február 15. 10:34, szombat | Helyi

Nem játszott jól, így simának mondható vereséget szenvedett együttesünk tegnap este a Csíkszereda otthonában.HSC Csíkszereda – Dab.Docler 3-0 (0-0, 3-0, 0-0)